• +90 212 358 3600

marka
iş birliği

Marka İş Birliği

Fit Connect

FİTConnect, Group Personal Training ve Personal Training derslerinde katılımcıların göğüslerine veya kollarına takacağı bantlar sayesinde, anlık veriler sağlayarak katılımcıların ne kadar kalori yaktığını, anlık kalp atış sayılarını ve hangi zone da bulunduklarını ölçer.

FİTConnect antrenman yapan kişilerin motivasyonunu arttırmayı, çalışmaları hakkında geri bildirim sağlamayı ve uygun antrenman planlanmasına yardımcı olmayı hedefler. Fitconnect ile üyelerin, birbiriyle ve eğitmenler ile olan iletişimi artar. GPT ve PT derslerimizde eğitmenlerimiz, sınıfın spor performansını ekranlardan gerçek zamanlı olarak takip edebilir, dersin temposunu katılımcıların durumuna göre belirleyebilir ve geri bildirim verebilir.
Marka İş Birliği

Fit Connect

Fitness Factory üyelerine Eat Pro Diet'in
* Tüm menülerinden yapacakları siparişlerde %15 indirim


Sağlıklı ve dengeli beslenme herkes için önemlidir çünkü bireyin kronik rahatsızlıklara yakalanma riskini azaltarak ve sağlıklı kilo seviyesini korumasını sağlayarak, uzun ömürlü bir yaşam sürmesine olanak sağlar.

%100 Doğal: Sağlıklı beslenmenin temel şartı işlenmemiş gıdaların tüketilmesidir. EatProDiet menüsü mevsiminde ve tamamen doğal ürünler kullanarak hazırlanmıştır

Hep Taze: Beslenme Paketleri günlük olarak taze ürünlerden hazırlanmakta ve size ulaştırılana kadar soğuk hava depolarında muhafaza edilmektedir.

Özelleştirilmiş Menü: Diyetisyen deneyiminde hazırlanan farklı hedeflere yönelik menüler dışında tamamen kişiye özel beslenme programlarından da faydalanabilirsiniz.

Güzel Beslen: Eat Pro Diet menülerinde vucudunuzun günlük ihtiyacı olan protein, karbonhidrat ve yağ dengesini korunurken, bu besinlerin tüketim zamanları da dikkate alınmaktadır www.eatprodiet.com/paketler